GİRİŞ
  Şifremi Unuttum


Şifrenizi hatırladınız mı ?    Giriş e dön

  Register


Hesabınız var mı ?    Giriş Yap

HIZLI MENÜ

 ARAMA

HAKKIMIZDA
Değerli, yarı değerli taş satışı ve renkli taşlarla harmanlanmış altın pırlantalı mücevher satışı yapan firmamız kaliteli hizmet anlayışı ile günden güne kendini yenileyerek alanında en iyisi olmak için çalışıyor. Yılın trend taşlarını ve mücevherlerini firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Taş kesim atölyemiz ile her renk boy şekil kalitede taşın kesimini yapmakta ve üretim atölyemiz ile birlikte ürünün başlangıcından sonuna kadar kendi bünyemizde üreterek sizlerle özel bir bağ kurarak ilerlemekteyiz .                                                                                                                                         

Bunların yanı sıra evlilik teklifleri, özel günler ve özel kendimize ait olan koleksiyonlu ürünlerimizde son derece iddialıyız. Rengarenk olan dünyamızı günden güne daha çok büyütmeye devam ediyoruz. Toptan siparişlerde her zaman müşteri ile ön görüşme yaparak taşların boy şekil kesim altın pırlanta kalite özellikleri ve fiyatları hakkında bilgi vermekteyiz.

MücevheraStone olarak en büyük hedefimiz sektörde kalıcı ve emin adımlarla ilerlemek; Türkiye ve Dünya markası olmak. Bu hedefimizde aceleci değil sabır ve sükûnetle sağlam adımlarla ilerlemek, Türkiye’deki taş pazarını ve mücevher sektörünü dünyaya daha iyi tanıtmak.

1998‘den BERİ…

ÜCRETSİZ KARGO

500 TL ve üzeri siparişlerde Kargo ÜCRETSİZ

DESTEK 7 / 24

7 gün 24 saat bize ulaşın

7 GÜN İÇERİSİNDE İADE

Kullanılmamış ve paketi açılmamış ürünlerin iadesi kabul edilir.

%100 ÖDEME GÜVENLİĞİ

İyzico ile güvenli ödeme sağlıyoruz

 SEPETiM